Schema tellen fluiten en zaalwacht eerste helft competitie de Veste seizoen 2018/2019

Schema tellen fluiten en zaalwacht eerste helft competitie de Veste seizoen 2018/2019

 

Donderdag 27 september      dames 1  zaalwacht             scheids:                                teller:

v.v. D.S.O. DS 2 19:15 BSV DS 1                                         Wieky                              dames 1  

v.v. D.S.O. DS 4 19:15 v.v. Tijnje DS 2                                 Gerrie                                dames 3

v.v. D.S.O. DS 3 20:15 s.v. Oerterp DS 4                             dames 4                             dames 4

v.v. D.S.O. DS 1 20:30 VC Drachten DS 2                            Diny                                  dames 2

Donderdag 04 oktober      dames 4  zaalwacht

v.v. D.S.O. DS 4 19:15 ODS DS 3                                          Annette                           dames 1

v.v. D.S.O. DS 2 20:15 SC Veenwouden DS 2                      dames 4                           dames 4

v.v. D.S.O. DS 1 20:30 ODS DS 1                                          Kees                                dames 4

Dindsdag 9 oktober

v.v.D.S.O DS3  20:15 v.v.D.S.O DS 2                                      Wieky                              dames 1

Donderdag 08 november    dames 2 zaalwacht

v.v. D.S.O. DS 2 19:15 vc Buitenpost DS 2                          Geralde                            dames 1

v.v. D.S.O. DS 3 20:15 Dovo/Hujades DS 4                          Ilse                                    dames 2

v.v. D.S.O. DS 1 20:30 vc Buitenpost DS 1                           Diny                                  dames 2

Donderdag 22 november    dames 1 zaalwacht

v.v. D.S.O. DS 4 19:15 Wytgaard DS 1                                  Annette                           dames 1

v.v. D.S.O. DS 3 20:15 Kwiek DS 3                                         dames 4                          dames 4

v.v. D.S.O. DS 1 20:30 HVC-WH DS 1                                    Kees                               dames 4

Donderdag 29 november     dames 3 zaalwacht

v.v. D.S.O. DS 4 19:15 V.C.S. DS 3                                        Kees                                dames 3

v.v. D.S.O. DS 2 19:15 V.C.S. DS 4                                        Wieky                              dames 1

v.v. D.S.O. DS 3 20:15 SC Veenwouden DS 2                      dames 4                           dames 4

v.v. D.S.O. DS 1 20:30 Leevoc DS 2                                       Diny                                 dames 2 

Donderdag 13 december     dames 4 zaalwacht

v.v. D.S.O. DS 4 19:15 HVC-WH DS 4                                    Gerrie                             dames 3

v.v. D.S.O. DS 2 19:15 Leevoc DS 6                                       Geralde                           dames 1

v.v. D.S.O. DS 3 20:15 Grado DS 1                                          Ilse                               dames 4

v.v. D.S.O. DS 1 20:30 D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 1            Kees                              dames 2